25MU225MB23225
Numărul produsului DigiKey
1189-2524-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-2524-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-2524-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25MU225MB23225
Descriere
CAP FILM 2.2UF 20% 25VDC 1210
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF Condensator cu peliculă – 25V Acrilic, Metalizat 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25MU225MB23225 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
25V