25MU105MA23216
Numărul produsului DigiKey
1189-2520-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-2520-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-2520-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25MU105MA23216
Descriere
CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
Descriere detaliată
1 µF Condensator cu peliculă – 25V Acrilic, Metalizat 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
25MU105MA23216 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,063" (1,60mm)
Toleranță
±20%
Valoare nominală tensiune - C.c.
25V