25CZE330M10X9
Numărul produsului DigiKey
1189-25CZE330M10X9-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
25CZE330M10X9
Descriere
CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 20mOhm 10000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Rubycon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
375 mA @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.5 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
330 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C