16MU475MC14532
Numărul produsului DigiKey
1189-2518-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-2518-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-2518-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
16MU475MC14532
Descriere
CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF Condensator cu peliculă – 16V Acrilic, Metalizat 1812 (4532 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
16MU475MC14532 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,063" (1,60mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
16V