16MU473KY11608
Numărul produsului DigiKey
1189-4324-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-4324-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-4324-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
16MU473KY11608
Descriere
CAP FILM 0.047UF 10% 16VDC 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.047 µF Condensator cu peliculă – 16V Acrilic, Metalizat 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
16MU473KY11608 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
16V