16MU335MB33225
Numărul produsului DigiKey
1189-2517-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1189-2517-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1189-2517-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
16MU335MB33225
Descriere
CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µF Condensator cu peliculă – 16V Acrilic, Metalizat 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
16MU335MB33225 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,087" (2,20mm)
Capacitanță
Terminație
Plăcuțe de lipit
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
16V