16MU335MB33225 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 16MU335MB33225 |
Descriere | CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3.3 µF Condensator cu peliculă – 16V Acrilic, Metalizat 1210 (3225 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 16MU335MB33225 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Prod. | Tip montare Montare pe suprafață |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,087" (2,20mm) |
Capacitanță | Terminație Plăcuțe de lipit |
Toleranță ±20% | Spațiu între derivații – |
Valoare nominală tensiune - C.a. – | Aplicații Legătură c.c., Filtrare DC |
Valoare nominală tensiune - C.c. 16V | Valori nominale – |