100YXJ10MT15X11
Numărul produsului DigiKey
100YXJ10MT15X11-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
100YXJ10MT15X11
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 100 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
100YXJ10MT15X11 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Prod.
Polarizare
Polar
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Aplicații
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C