4D35000.2000
Numărul produsului DigiKey
1758-1005-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4D35000.2000
Descriere
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Profil din aluminiu extrudat cu fantă în T 78,740" L x 1,575" l x 1,575” Î (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)
Activ
Prod.
Tip
Serie
Specificații
78,740" L x 1,575" l x 1,575” Î (2000,00mm x 40,00mm x 40,00mm)