VS4V5BU1QST18R
Numărul produsului DigiKey
846-VS4V5BU1QST18RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-VS4V5BU1QST18RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-VS4V5BU1QST18RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VS4V5BU1QST18R
Descriere
TVS DIODE 4.5VWM 12VC SMD1006
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V Clemă 50A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMD1006
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
4,5V (max.)
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune - Străpungere (Min)
5,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
12V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
50A (8/20µs)