SMLK28WBJCW1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 1.097
Fișă de date
Iluminare cu leduri SML Alb, Răcire 8000K 3,9V 90mA – 4-SMD, Derivații plate
SMLK28WBJCW1
Numărul produsului DigiKey
846-1071-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLK28WBJCW1
Descriere
LED SML COOL WHITE 8000K 1808
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMLK28WBJCW1 Modele
Categorie
Lumeni/wați la curent - Test
60lm/W
Prod.
CRI (Indice de randare culori)
Serie
Curent - Max
150mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Unghi de vizualizare
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Culoare
Pachet/cutie
4-SMD, Derivații plate
CCT (K)
8000K
Pachet dispozitiv furnizor
Flux la 85°C, Curent - Test
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,079" l (4,00mm x 2,00mm)
Flux la 25°C, Curent - Test
21lm (tipic)
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Curent - Test
90mA
Rezistența termică a pachetului
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,9V