SMLD12BN1WT86 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMLD12BN1WT86 |
Descriere | LED BLUE DIFFUSED 1608 SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2,9V 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMLD12BN1WT86 Modele |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (tipică) 2,9V |
Prod. | Curent - Test 5mA |
Serie | Unghi de vizualizare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Lungime de undă - Dominantă |
Culoare | Lungime de undă - Maximă – |
Configurație – | Caracteristici – |
Culoare lentilă Alb | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Transparență lentilă Difuzat | Pachet dispozitiv furnizor |
Valoare nominală în milicandele | Mărime/Dimensiune 1,60mm L x 0,80mm l |
Stil lentilă Dreptunghi cu parte superioară plată | Înălțime (Max) 0,65mm |
Dimensiune lentilă 1,20mm x 0,80mm | Număr produs de bază |