SML-D12U8WT86C
Numărul produsului DigiKey
SML-D12U8WT86CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SML-D12U8WT86CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SML-D12U8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SML-D12U8WT86C
Descriere
LED RED 1608 SMD
Descriere detaliată
Roșu 620nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
SML-D12U8WT86C Modele
Curent - Test
20mA
Standard
Grad
Automobile
Culoare lentilă
Alb
Calificare
AEC-Q102
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,65mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V