SMF24VTFTR
Numărul produsului DigiKey
SMF24VTFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMF24VTFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMF24VTFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF24VTFTR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 5,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PMDU
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMF24VTFTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,1A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
200W