SMF15VTFTR
Numărul produsului DigiKey
SMF15VTFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMF15VTFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMF15VTFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF15VTFTR
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 8,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PMDU
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMF15VTFTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,2A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
200W