SMF15VTFTR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMF15VTFTR |
Descriere | TVS DIODE 15VWM 24.4VC PMDU |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 24,4V Clemă 8,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PMDU |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMF15VTFTR Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 15V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 16,7V | Pachet/cutie SOD-123F |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 24,4V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 8,2A | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 200W |