SCT2H12NZGC11
Numărul produsului DigiKey
SCT2H12NZGC11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCT2H12NZGC11
Descriere
SICFET N-CH 1700V 3.7A TO3PFM
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1700 V 3,7A (Tc) 35W (Tc) Orificiu străpuns TO-3PFM
Vgs (Max)
+22V, -6V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
184 pF @ 800 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
35W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
1700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
18V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-3PFM
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,5Ohm la 1,1A, 18V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 900µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
14 nC @ 18 V