RUR020N02TL
Numărul produsului DigiKey
RUR020N02TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RUR020N02TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RUR020N02TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RUR020N02TL
Descriere
MOSFET N-CH 20V 2A TSMT3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 2A (Ta) 540mW (Ta) Montare pe suprafață TSMT3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RUR020N02TL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±10V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
180 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
540mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
1,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
105mOhm la 2A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
2 nC @ 4.5 V