RTR025N05TL este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 7.250
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 714
Fișă de date
Canal-N 45 V 2,5A (Ta) 1W (Ta) Montare pe suprafață TSMT3
RTR025N05TL
Numărul produsului DigiKey
RTR025N05TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RTR025N05TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RTR025N05TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RTR025N05TL
Descriere
MOSFET N-CH 45V 2.5A TSMT3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RTR025N05TL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±12V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
250 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
1W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
45 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
2,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
130mOhm la 2,5A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
3.2 nC @ 4.5 V