RSA6.1U5T108
Numărul produsului DigiKey
RSA6.1U5T108TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RSA6.1U5T108CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RSA6.1U5T108DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RSA6.1U5T108
Descriere
TVS DIODE 3VWM 6SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMT6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RSA6.1U5T108 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
30W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
200pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
Canale unidirecționale
5
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
SC-74, SOT-457
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V