RRS050P03HZGTB
Numărul produsului DigiKey
846-RRS050P03HZGTBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RRS050P03HZGTBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RRS050P03HZGTBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RRS050P03HZGTB
Descriere
AUTOMOTIVE PCH -30V -5A POWER MO
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 5A (Ta) 2W (Ta) Montare pe suprafață 8-SOP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
850 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
50mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
9.2 nC @ 5 V