RRQ045P03HZGTR
Numărul produsului DigiKey
846-RRQ045P03HZGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RRQ045P03HZGTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RRQ045P03HZGTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RRQ045P03HZGTR
Descriere
AUTOMOTIVE PCH -30V -4.5A SMALL
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 4,5A (Ta) 950mW (Ta) Montare pe suprafață TSMT6 (SC-95)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1350 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
950mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT6 (SC-95)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
35mOhm la 4,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
14 nC @ 5 V