RQ5C035BCTCL
Numărul produsului DigiKey
RQ5C035BCTCLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RQ5C035BCTCLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RQ5C035BCTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RQ5C035BCTCL
Descriere
MOSFET P-CHANNEL 20V 3.5A TSMT3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 20 V 3,5A (Ta) 1W (Tc) Montare pe suprafață TSMT3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RQ5C035BCTCL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
460 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
59mOhm la 3,5A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6.5 nC @ 4.5 V