RQ1E075XNTCR
Numărul produsului DigiKey
RQ1E075XNTCRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RQ1E075XNTCRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RQ1E075XNTCRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RQ1E075XNTCR
Descriere
MOSFET N-CH 30V 7.5A TSMT8
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 7,5A (Ta) 1,1W (Ta) Montare pe suprafață TSMT8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
440 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,1W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
17mOhm la 7,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6.8 nC @ 5 V