RLD90QZW3-00A
Numărul produsului DigiKey
846-RLD90QZW3-00A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RLD90QZW3-00A
Descriere
905NM, 75W, 225M INVISIBLE PULSE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă laser 905nm 90W 16V 30A Radial, Bidon – derivație 3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Intrare
16V
Producător
Rohm Semiconductor
Valoare nominală curent (Amp)
30A
Ambalaj
Tavă
Putere (wați)
90W