RGW80TS65DHRC11
Numărul produsului DigiKey
846-RGW80TS65DHRC11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGW80TS65DHRC11
Descriere
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247N
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 214 W Orificiu străpuns TO-247N
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
Rohm Semiconductor
Încărcare poartă
110 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
42ns/148ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 20A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench Field Stop
Timp recuperare inversă (trr)
92 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
80 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
160 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,9V la 15V, 40A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247N
Putere - Max
214 W