RGS80TSX2DHRC11
Numărul produsului DigiKey
846-RGS80TSX2DHRC11-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGS80TSX2DHRC11
Descriere
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247N
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 555 W Orificiu străpuns TO-247N
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip intrare
Standard
Producător
Rohm Semiconductor
Încărcare poartă
104 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
49ns/199ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
600V, 40A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench Field Stop
Timp recuperare inversă (trr)
198 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
80 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
120 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,1V la 15V, 40A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247N
Putere - Max
555 W