RGPZ10BM40FHTL
Numărul produsului DigiKey
RGPZ10BM40FHTLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RGPZ10BM40FHTLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RGPZ10BM40FHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RGPZ10BM40FHTL
Descriere
IGBT 460V 20A TO-252
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 460 V 20 A 107 W Montare pe suprafață TO-252
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă
14 nC
Producător
Rohm Semiconductor
Td (pornit/oprit) la 25°C
500ns/4µs
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Condiție de testare
300V, 8A, 100Ohm, 5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tip IGBT
Grad
Automobile
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
460 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Colector (Ic) (Max)
20 A
Tip montare
Montare pe suprafață
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,0V la 5V, 10A
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Putere - Max
107 W