RFN10BGE3STL
Numărul produsului DigiKey
846-RFN10BGE3STLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RFN10BGE3STLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RFN10BGE3STLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RFN10BGE3STL
Descriere
DIODE STANDARD 350V 10A TO252GE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 350 V 10A Montare pe suprafață TO-252GE
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
30 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 350 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
350 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252GE
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 10 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)