RF2001NS3DFHTL
Numărul produsului DigiKey
RF2001NS3DFHTLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RF2001NS3DFHTLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RF2001NS3DFHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RF2001NS3DFHTL
Descriere
DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 300 V 20A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RF2001NS3DFHTL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
25 ns
Producător
Rohm Semiconductor
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 300 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Standard
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
300 V
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
20A
Pachet dispozitiv furnizor
LPDS
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.3 V @ 10 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)