RCD080N25TL poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
În stoc: 15.011
Fișă de date
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
onsemi
Vishay Siliconix
În stoc: 9
STMicroelectronics
Canal-N 250 V 8A (Ta) 850mW (Ta), 20W (Tc) Montare pe suprafață CPT3
RCD080N25TL
Numărul produsului DigiKey
RCD080N25TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RCD080N25TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RCD080N25TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RCD080N25TL
Descriere
MOSFET N-CH 250V 8A CPT3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RCD080N25TL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±30V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1440 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Disipare putere (Max)
850mW (Ta), 20W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
250 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
CPT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
300mOhm la 4A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V