RBR2LAM60BTR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panasonic Industry
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 2.265
Fișă de date
Diodă 60 V 2A Montare pe suprafață PMDTM
RBR2LAM60BTR
Numărul produsului DigiKey
RBR2LAM60BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBR2LAM60BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBR2LAM60BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBR2LAM60BTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RBR2LAM60BTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 60 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDTM
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
520 mV @ 2 A