RBR1MM60ATR
Numărul produsului DigiKey
RBR1MM60ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBR1MM60ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBR1MM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBR1MM60ATR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RBR1MM60ATR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
75 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
530 mV @ 1 A