RBR1MM40ATR
Numărul produsului DigiKey
RBR1MM40ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBR1MM40ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBR1MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBR1MM40ATR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RBR1MM40ATR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
520 mV @ 1 A