RBE2VAM20ATR
Numărul produsului DigiKey
RBE2VAM20ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
RBE2VAM20ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RBE2VAM20ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBE2VAM20ATR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 20V 2A TUMD2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 20 V 2A Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RBE2VAM20ATR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
700 µA @ 20 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
20 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
460 mV @ 2 A