RB530SM-40FHT2R
Numărul produsului DigiKey
RB530SM-40FHT2RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB530SM-40FHT2RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB530SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB530SM-40FHT2R
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 100mA Montare pe suprafață EMD2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB530SM-40FHT2R Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
15 µA @ 40 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Pachet dispozitiv furnizor
EMD2
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
710 mV @ 100 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă