RB511VM-30TE-17
Numărul produsului DigiKey
846-RB511VM-30TE-17TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-RB511VM-30TE-17CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-RB511VM-30TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB511VM-30TE-17
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA UMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 100mA Montare pe suprafață UMD2
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
7 µA @ 10 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
UMD2
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
370 mV @ 10 mA