RB168VAM100TR
Numărul produsului DigiKey
RB168VAM100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB168VAM100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB168VAM100DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB168VAM100TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A TUMD2M
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
RB168VAM100TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
300 nA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 1 A