RB168MM150TR
Numărul produsului DigiKey
RB168MM150TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB168MM150CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB168MM150DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB168MM150TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB168MM150TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
4 µA @ 150 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 1 A