RB168MM100TFTR
Numărul produsului DigiKey
RB168MM100TFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB168MM100TFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB168MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB168MM100TFTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A PMDU
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață PMDU
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB168MM100TFTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
400 nA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
810 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)