RB162LAM-60TFTR
Numărul produsului DigiKey
RB162LAM-60TFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB162LAM-60TFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB162LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB162LAM-60TFTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață PMDTM
Modele EDA/CAD
RB162LAM-60TFTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Capacitanță la Vr, F
Prod.
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDTM
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 60 V