RB160VAM-60TR
Numărul produsului DigiKey
RB160VAM-60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB160VAM-60CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB160VAM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB160VAM-60TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 1A TUMD2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 1A Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
RB160VAM-60TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
40 µA @ 60 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
670 mV @ 1 A