RB095BGE-90TL
Numărul produsului DigiKey
RB095BGE-90TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB095BGE-90TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB095BGE-90TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB095BGE-90TL
Descriere
DIODE ARRAY SCHOTT 90V 6A TO-252
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 90 V 6A Montare pe suprafață TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Modele EDA/CAD
RB095BGE-90TL Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
750 mV @ 3 A
Producător
Rohm Semiconductor
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 90 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
90 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
6A