RB068MM-60TR
Numărul produsului DigiKey
RB068MM-60TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB068MM-60CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB068MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB068MM-60TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 60 V 2A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB068MM-60TR Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1.5 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
765 mV @ 2 A