RB021VAM90TR
Numărul produsului DigiKey
RB021VAM90TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB021VAM90CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB021VAM90DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB021VAM90TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 90V 200MA TUMD2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 90 V 200mA Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB021VAM90TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
900 µA @ 90 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
90 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
490 mV @ 200 mA