PMR25HZPJV1L0
Numărul produsului DigiKey
RHM.001AQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RHM.001AQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RHM.001AQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMR25HZPJV1L0
Descriere
RES 0.001 OHM 5% 1W 1210
Referință client
Descriere detaliată
1 mOhms ±5% 1W Rezistență cip 1210 (3225 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMR25HZPJV1L0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,019" (0,47mm)