LTR18EZPJ301
Numărul produsului DigiKey
RHM300ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RHM300ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RHM300ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTR18EZPJ301
Descriere
RES 300 OHM 5% 1.5W 1206 WIDE
Descriere detaliată
300 Ohms ±5% 1,5W Rezistență cip Lățime 1206 (3216 metric), 0612 Automobile AEC-Q200, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
LTR18EZPJ301 Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,126" l (1,60mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)