LTR18EZPF5100
Numărul produsului DigiKey
RHM510YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RHM510YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RHM510YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTR18EZPF5100
Descriere
RES 510 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
510 Ohms ±1% 1,5W Rezistență cip Lățime 1206 (3216 metric), 0612 Automobile AEC-Q200, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTR18EZPF5100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Lățime 1206 (3216 metric), 0612
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,126" l (1,60mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)