LTR100JZPF1500
Numărul produsului DigiKey
LTR100JZPF1500TR-ND - Bandă și mosor (TR)
LTR100JZPF1500CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LTR100JZPF1500DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTR100JZPF1500
Descriere
RES SMD 150 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 Ohms ±1% 3W Rezistență cip Lățime 2512 (6432 metric), 1225 Automobile AEC-Q200, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LTR100JZPF1500 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Lățime 2512 (6432 metric), 1225
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,252" l (3,20mm x 6,40mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)