Imaginea pentru GMR50HJCFIR220 nu este disponibilă
GMR50HJCFIR220
Numărul produsului DigiKey
846-GMR50HJCFIR220TR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-GMR50HJCFIR220CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-GMR50HJCFIR220DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GMR50HJCFIR220
Descriere
RES 0.22 OHM 1% 7W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 mOhms ±1% 4W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Automobile AEC-Q200 Element metal
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,098" l (5,00mm x 2,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)